Serwis Kujawianki Strzelno Obozy pływackie 2010 Serwis Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko Serwis Noteci Inowrocław   Serwis Hermesa Radłowo

Aktualności

Remis w Lubieniu Kujawskim...

• autor: kujawianka, 2018-10-28 18:32

W meczu 12 kolejki o mistrzostwo V ligi Kujawianka zremisowała w Lubieniu Kujawskim z miejscową Lubienianką 1:1 (1:0). Spotkanie rozpoczęło się od dość mocnej decyzji sędziego głównego, który już w 5 minucie odesłał na trybuny przedstawiciela Lubienianki zasiadającego na ławce rezerwowych. W początkowej fazie spotkania lekką przewagę posiadała nasza drużyna, jednak kreowane sytuacje często kończyły się pod polem karnym gospodarzy, którzy z biegiem czasu zaczęli dochodzić do głosu. Ich akcje, podobnie jak nasze, również nie przynosiły żadnego pożytku, aż do 34 minuty. Wtedy do Krytsian Osiński wziął na zamach w polu karnym naszego obrońcę i strzałem w krótki róg pokonał Damiana Szwandke. Kujawianka mogla wyrównać stan meczu w 43 minucie, jednak dobrą interwencją po strzale głową Konrada Sobczaka popisał się bramkarz gospodarzy, który wybił piłkę na rzut rożny. Drugie 45 minut było bardziej widowiskowe niżeli pierwsze. Optyczną przewagę posiadali gospodarze, którzy zagrażali naszej bramce głównie strzałami z dystansu, a jeden z nich z nich zatrzymał się na poprzeczce. Kujawianka w odpowiedzi starała się groźnie kontrować, lecz jej sytuacje nie były na tyle klarowne by zdobyć bramkę. Z gry nie szło ukłuć rywali, jednak szczęście uśmiechnęło się przy stałym fragmencie. W 74 minucie dośrodkowanie Michała Kaszyńskiego z rzutu wolnego wykorzystał Tomasz Warzecha, który strzałem głową pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. W końcówce spotkania gospodarze dwukrotnie próbowali zagrozić naszej bramce, jednak dobrymi interwencjami popisał się Damian Szwandke.

LUBIENIANKA LUBIEŃ KUJAWSKI - KUJAWIANKA 1:1 (1:0)