Serwis Kujawianki Strzelno Obozy pływackie 2010 Serwis Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko Serwis Noteci Inowrocław   Serwis Hermesa Radłowo

Wydarzenia

Przegrana z Mikrusem

• autor: kujawianka, 2020-02-10 08:19

W rozegranym meczu sparingowym dość przemeblowana i odmłodzona Kujawianka przegrała z Mikrusem Szadłowice 3:8 (2:2). Do 65 minuty nasza drużyna trzykrotnie obejmowała prowadzenie, jednak w końcowych fragmentach spotkania naszym zawodnikom zabrakło sił i doświadczenia, co przełożyło się na wysokie zwycięstwo gości. Bramki dla Kujawianki zdobyli debiutujący w drużynie seniorów Jakub Kozłowski (7') i Damian Czarnecki (33') oraz Michał Niewiadomski (50' - rzut karny).

Aktualności

Pierwszy sparing

• autor: kujawianka, 2020-02-08 10:24

Dzisiaj zawodnicy Kujawianki rozegrają pierwszy mecz sparingowy w tym roku. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Mikrus Szadłowice. Początek spotkania o godzinie 15:00 na stadionie w Strzelnie.

Ruszają przygotowania

• autor: kujawianka, 2020-01-07 14:11

Dzisiaj o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej w Strzelnie zawodnicy Kujawianki zainaugurują przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. W styczniu nasza drużyna trenować będzie we wtorki i czwartki korzystając z w/w obiektu przy ulicy Topolowej, natomiast od lutego zajęcia odbywać się będą również na boisku Orlik. W trakcie przygotowań zostanie rozegranych pięć spotkań kontrolnych. Początek rozgrywek ligowych przewidziany jest na weekend 14/15 marca.

Plan sparingów:
08.02 - Mikrus Szadłowice
15.02 - Zootechnik Kołuda Wielka
21.02 - Cuiavia Inowrocław - junior starszy
29.02 - Legia Strzelce
07.03 - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować sił w naszym zespole serdecznie zapraszamy.

Dotkliwa porażka na koniec rundy...

• autor: kujawianka, 2019-11-20 15:54

W spotkaniu 15 kolejki V ligi Kujawianka przegrała na wyjeździe z KS Prisma Dent Brzoza 6:1 (5:1). Ostatni mecz rundy jesiennej okazał się koszmarny dla zawodników naszej drużyny. Kujawianka równorzędnym rywalem dla gospodarzy była tylko przez pierwsze 8 minut. Od 8 minuty na boisku panowali już tylko gracze z Brzozy, którzy niemal każdą swoją akcję kończyli golem i po 21 minutach mieli na koncie już cztery trafienia. W 35 minucie po niefortunnej interwencji bramkarza gola zdobył Michał Koczorowski, jednak odpowiedź rywali była natychmiastowa i kilkadziesiąt sekund później podwyższyli wynik na 5:1. W drugiej części spotkania gospodarze nadal nadawali ton grze i stwarzali sobie wiele sytuacji strzeleckich, lecz nie byli już tak skuteczni do przerwy. Kujawianka mogła zmniejszyć jeszcze rozmiary porażki, jednak dobrych nie wykorzystał Kacper Lewandowski i Krystian Piechocki. Ostatecznie po wielu próbach w 90 minucie piłka w końcu znalazła drogę do siatki a strzelcem ostatniego gola w spotkaniu był Mateusz Baj

KS PRISMA DENT BRZOZA – KUJAWIANKA 6:1 (5:1)

6:1 - 90 minuta - Mateusz Baj

Skład: Kaczmarek – Łęga, Kinowski (kpt), Kaszyński (62’ Dembinski), Łukomski – Lewandowski, Koczorowski, Niewiadomski – Kasztelan (87’ Bielak), Dudek (52’ Chojnacki), Piechocki

• autor: kujawianka, 2019-11-12 20:11

Kujawianka przegrała z Kujawiakiem Kowal 0:2 (0:1) w spotkaniu 14 kolejki V ligi. Mecz w viceliderem tabeli zapewnił kibicom w Strzelnie dobre widowisko. W pierwszej części optyczną przewagę posiadali goście i choć nie stwarzali sobie wielu dogodnych okazji strzeleckich na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą po golu Rafała Jankowskiego w 30 minucie. Po zmianie stron Kujawianka zagrała z większym animuszem i próbowała odrobić starty. Nasza drużyna długimi fragmentami spychała do głębokiej defensywy przyjezdnych, jednak do pełni szczęścia brakowało dobrego wykończenia akcji i gola. Niestety w futbolu po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i w doliczonym czasie gry po rzucie wolnym naszego zespołu, goście wyprowadzili szybką kontrę, po której Łukasz Dziedzic-Kamiński strzałem z 25 metrów do pustej bramki ustalił wynik spotkania na korzyść Kujawiaka.

KUJAWIANKA - KUJAWIAK KOWAL 0:2 (0:1)

Bramki:
0:1 - 30 minuta - Rafał Jankowski
0:2 - 90+3 - Łukasz Dziedzic-Kamiński

Skład: Szwandke - Karczewski (30' Dudek), Kinowski (kpt), Wójcikowski, Łęga -  Kasztelan, Lewandowski, Niewiadomski (84' Dembinski) - Łepski, Piechocki, Niemczewski

• autor: kujawianka, 2019-11-08 14:28

W niedzielę juniorzy młodsi rozgrywali na wyjeździe z Notecią Inowrocław swój przedostatni mecz ligowy w tym roku. Niestety spotkanie zakończyło się porażką naszej drużyny 3:1 (2:1). Honorową bramkę zdobył Jakub Kozłowski. Na zakończenie rozgrywek podopieczni Sebastiana Warzechy zmierzą się w niedzielę o godzinie 11:00 na własnym boisku z Dębem-BOSiR Barcin.